Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Corneille - Femme heureuse, sérigraphie (magnifiquement encadrée, grand)
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Ingelijste foto van Paul Blanca. Titel: Marlene sitting on Paul Blanca. Het werk is op de achterzijde gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. lijst: H26,5 x b23 cm. Afmetingen voorstelling: H11 x b8,5 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Expédition | |