Harry Langdon - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005 - signé à la main
Boucles d'oreilles clous en or bicolore 14 carats - 6,6 mm x 6,6 mm
Bracelet en or jaune 14 carats serti de diamants taille brillant 0,60 ct - 19 cm
Joop Kropff - Rue Mout (Utrecht)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Nature morte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 41 x 47 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Bekend werk van Paul Citroen. Litho op papier, met potlood gesigneerd en getiteld en in de plaat gesigneerd. In zeer goede conditie; het blad heeft ingelijst gezeten want er is een nauwelijks waarneembare verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 47cm x 41cm (blad), 38cm x 35cm (beeld)
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.