Willem Sandberg - dossier numéroté 1982 (84/500) et 3 livres
Bram Bogart - Colored landscape
Peter de Ru - Portrait introverti
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1976 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 20/100 |
Litho van Paul Citroen uit 1976, portret van "Mara". Gedrukt op zwaar
geschept papier. Gesigneerd, genummerd en getiteld in potlood. Ook
gesigneerd en gedateerd in de druk. Dit was één van 12 lithografien in
1976 samengebracht in een map portretten t.g.v de tachtigste verjaardag
van de kunstenaar. Het blad verkeert in perfecte staat! Het is nooit
ingelijst geweest.
Verzending tussen twee platen, 9 euro, aangetekend 10,65
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.