Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Titel: Portret van een jonge vrouw
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 33 cm x 24 cm (afmetingen blad: 42 cm x 31 cm)
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier, bevestigd op board achter vastgelijmd passe-partout
Ingelijst: Nee
Conditie: Papier is wat gevlekt/vuil en egaal vergeeld. Er is een indruk van een potlood als gevolg van een doordruk op ander papier. Alleen te zien onder sterk strijklicht.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Zoetermeer, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-6-2017 à 16:46 |
Heure de fin | 27-6-2017 à 10:46 |
Le lot se trouve à | Zoetermeer, Les Pays-Bas |