Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1984 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 66 x 47 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek werk van Paul de Lussanet. Ik dacht een moeder met kind te ontwaren, met de aantekening dat ik wel Jeugdzorg zou bellen want moeder ziet er gespierd en dreigend uit. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’84) en met opdracht “Aan Jeroen”, een E.A. (Épreuve d’Artiste) exemplaar. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 66cm x 47cm (blad), 45cm x 35cm (beeld)
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-11-2021 à 14:22 |
Heure de fin | 6-12-2021 à 16:58 |