Jentsje Popma - Champ d'ampoule
Jan Sirks - Péniche à voile "Rotterdam" sur la Nieuwe Maas 046-JS
Jentsje Popma - Pont près de Giessendam
Bague en or bicolore 14 carats avec citrine et diamant 0,03 ct - rm 18,75
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Paul Hulshof
Titel: het papier
Jaar: 1973
Techniek: tekening
Afmetingen blad: 26 x 18 cm
Afmetingen tekening: 11 x 9 cm
Ingelijst: Nee
Opmerking: Alle tekeningen die ik van Paul Hulshof aanbied, zijn illustraties voor het boek: OVERLEG TIJDIG MET UW DRUKKER. Ontwerp: Intermerc B.V.. Illutraties: P. Hulshof door Emile de Vrieseen boek.
Conditie: in goede staat.
Het Item kan, op risico van de koper, in een envelop, tussen karton, worden verzonden. Kosten Nederland: 5,50. Kosten België: 9,50.
Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-3-2018 à 14:02 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 20:02 |