Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Studietekening op board geplakt van Paul Joseph Gabriel. Landschap met huis. Op de tekening staan kleuren vermeld die hij waarschijnlijk wil gebruiken bij het schilderij. Afmetingen: h34 x b52 cm.
Expédition | |
Heure de début | 24-4-2016 à 22:46 |
Heure de fin | 26-4-2016 à 22:46 |