Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Bijzonder schilderij door Paul Schultze.
Voorstelling van een landschap na een regenbui.
Gelijst, zichtmaat 35x50, lijstmaat 45x60
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Paul Schultze' en '37'
Sticker tentoonstelling op achetrzijde met signatuur en vermelding 'Het Land'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 6-4-2015 à 22:12 |
Heure de fin | 13-4-2015 à 22:12 |