Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Bijzonder portret door Paul Schultze
Voorstelling van de collega-schilder Alfred Löb
Olieverf op board, beeldmaat 47x33
Gesigneerd m.o. 'Paul Schultze'
Tevens getiteld en gesigneerd op achterzijde 'Alfr.Löb door Paul Schultze'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 8-9-2016 à 14:16 |
Heure de fin | 18-9-2016 à 21:16 |