Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Miho Sisa Konavljanin - Fermier croate / Collectionneur de chenilles (1972) Art Naif Croatie
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
PETER COX
DE MAAS BIJ NEER
olieverf op linnen in de maat 60 x 70 cm
in frraie lijst in de maat 71 x 81 cm
gesigneerd en titel
ZEER GOEDE ORGINELE STAAT
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND PAKKET
kleine meesters hebben grote toekomst
Expédition | |