Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Miho Sisa Konavljanin - Fermier croate / Collectionneur de chenilles (1972) Art Naif Croatie
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
PETER COX
PLASSEN LANDSCHAP
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 50 CM
GESIGNEERD ONDER
IN OUDE LIJST IN DE MAAT 54 X 64 CM
ZEER GOEDE STAAT
Kleine meesters hebben grote toekomst
Expédition | |