Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige Giclee van Peter Handel uit 2015
Afmeting blad 61x47 cm in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 50ex
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie
Expédition | |