Collier en or 14 carats avec pendentif serti d'un diamant taille rose 0,20 ct - 45 cm
Collier avec pendentif en or blanc 18 carats serti d'un diamant 0,22 ct - 45 cm
Martin Sjardijn - Z.T. Jardin 2017
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 2020 |
Technique | Acrylique |
Support | Toile |
Style | Expressionniste |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een schilderij van de Nederlandse kunstenaar Peter Klashorst (1957).
-Acrylverf op bisonyl-doek, opgespannen op een houten frame. De zijkanten zijn beschilderd. Geschikt om zo aan de muur te hangen.
-Gesigneerd rechtsonder.
-Afmetingen: 70 x 50 x 2,5 cm.
Herkomst: Uit een collectie werken die de kunstenaar in 2020 maakte.
Conditie: In prima staat.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Klik op "Vraag de verkoper".
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-1-2024 à 12:54 |
Heure de fin | 30-1-2024 à 19:30 |