Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 2007 |
Technique | Techniques mixtes |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Érotique |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 200 x 120 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Peter Klashorst - Bijzonder Groot Fetisch schilderij
Bijzonder groot en kwalitatief werk van
Peter Klashorst, hand-gesigneerd\gedateerd 2007
- Kleuren zijn zeer sprankelend
- Maatvoering: 120x200 cm
- Niet opgespannen ivm de grootte
- Handgesigneerd
NB: Wordt alleen volledig verzekerd verzonden in veilige PVC pijp ivm kostbaarheid.
État | |||||||||||
État | État neuf | ||||||||||
Nooit eerder opgespannen geweest | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Beuningen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-5-2021 à 9:43 |
Heure de fin | 12-8-2021 à 15:35 |