Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Prachtig werk van de Duitse 'Neue Wilde' Peter Robert Keil.
Het werk is ongeveer 45 x 65 cm groot, gesigneerd en gedateerd en prachtig gelijst.
Het geheel verkeert in perfecte conditie.
AffordableArtAuctions plaatst per week een aantal goede, gegarandeerde kunstwerken tegen aantrekkelijke prijzen. Houd onze veilingen in de gaten. De veilingen lopen veelal op zondag af
Expédition | |
Heure de début | 16-11-2013 à 21:37 |
Heure de fin | 24-11-2013 à 21:37 |