Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
PETER ROBERT KEIL.
Groot schilderij gemaakt doot deze "Berliner Wilder" op een zelf getimmerd frame.
Afmetingen: 105 cm. bij 70 cm.
Signatuur: r.o. in verf.
Jaar: Moeilijk te ontcijferen, maar waarschijnlijk na 1984 omdat er achterop het schilderij 2 kopietjes geplakt zijn uit 1985. ( met daarop een genoemde prijs van DM. 4.500,-!! )
Titel: Geen titel. Maar ik zou er zelf "Bij de dokter " van maken.
Verzendkosten: 15,- euro. ( binnen Nederland ) Andere landen: p.n.o.t.k.
Hoewel ik het werk zo goed mogelijk voor verzending, via post. nl, zal verpakken aanvaard ik geen enkele aanspraak op schade door het vervoer, of de vervoerder, ontstaan.
U kunt het werk, uiteraard kostenloos, ook ophalen in Voorschoten.
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 16-2-2014 à 13:45 |
Heure de fin | 2-3-2014 à 13:45 |