Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Herman Kuijpers - Lithographie, Sans titre - Encadrée
Valerius De Saedeleer - Le petit village sous la neige
Non signé ou signature illisible - sérigraphie signée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Beits, pigment en acryl op MDF. Formaat 38 x 68 cm (inclusief handgeschilderde lijst). Uitstekende conditie. Achterkant gesigneerd.
Schilder, collagist, beeldhouwer en fotograaf Peter Roland Spaans (1953, Weesp) volgde zijn opleiding aan de Academie voor Kunst en Vormgeving in Den Bosch (1975 - 1977) en aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Arnhem (1979 - 1981). Spaans werkte in New York en woont en werkt nu in Amsterdam. Zijn thema door al zijn werk is de stedelijkheid, urbanisatie en globalisatie. Tentoonstellingen o.m. in New York, Amsterdam, Ottawa, Copenhagen, Vancouver, Turijn. Nam deel aan Sonsbeek 9 en Johannesburg Biennale.
Expédition | |