Jan Sirks - "Rotterdam" - Péniche à voile sur la Nieuwe Maas 046-JS
Aafke Kelly - Attiser le blues sur la plage
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 49 x 64 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
*Fraai pasteus geschilderd figuratief vroeg werk - olieverf op doek - van de bekende kunstenaar Peter Struycken. Landschap met bomen en enkele wandelaars in de verte . Dit vroege figuratieve werk van deze kunstenaar welke bestond uit met name landschappen en een reeks portretten zijn van grote kracht en expressie. Het schilderij is eenvoudig terug te vinden op de website van Peter Struycken. Niet gesigneerd, maar dus overduidelijk van de kunstenaar Peter Struycken.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Utrecht, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.