Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Karakteristiek, kleurrijk werk van Peter van Drumpt. Gemengde techniek op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (93) rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Werk heeft wel ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad.
Afmetingen: 62cm x 46cm (blad)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Expédition | |