Paulette Snijders-Bremen - L'été dehors
Poen de Wijs - Et lithographie de Marian Nieuwpoort
Villeroy en Boch - Vase sandwich en plexiglas lucite en trois couleurs
Liesbeth Peeters - Technique mixte sur papier, Sans titre - Encadré
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
originele steendruk uit 1986
handgesigneerd
oplagenummer 5/25
beeldformaat 27x28cm
papierformaat 39x38 cm
inclusief het los in te voegen kleingrafiek (miniatuur , 4st.)
nb. foto 5 betreft afbeelding uit boek waarin dit werk is opgenomen
het kavel wordt stevig ingepakt en aangetekend verzonden
Expédition | |
Heure de début | 7-2-2016 à 11:00 |
Heure de fin | 14-2-2016 à 11:00 |