18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 38 x 38 cm (h x l) |
incl. cadre | 54 x 54 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 283/390 |
État | |
État | Raisonnable |
In nette staat, passe-partout licht verkleurd door de tijd, de lijst bevat licht oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. | |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-2-2021 à 15:51 |
Heure de fin | 17-8-2021 à 10:33 |