Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1971 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Carton |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 49 x 63 cm (h x l) |
incl. cadre | 51 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Strak, abstract werk van Phil Grisel. Een Hussem-achtige compositie voor de prijs van een Grisel! Olieverf op board, gemonogrammeerd (Ph.G.G.) en getiteld/gedateerd (71 XII) rechtsonder. In originele lijst, in verso nogmaals gesigneerd en gedateerd en op de lijst en in verso verschillende gesigneerde labels met de titel en de prijs. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 65cm x 51cm (incl. lijst), 63cm x 49cm (schilderkarton)
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-10-2021 à 0:00 |
Heure de fin | 18-10-2021 à 19:20 |