Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Pierre Clayette (1930-2005)
Prachtig uitgevoerd en zeldzaam werk van deze Franse kunstenaar.
Een zeer geringe diepgang en de grote, bollende, zeilen suggereren een enorme snelheid.
Waar gaat het naartoe of waar komt het vandaan? Een Griekse tragedie in een Oosterse sfeer.
Materiaal: Litho op geschept papier.
Afmetingen blad: 56 x 45 cm.
Afmetingen beeld: 36 x 35 cm.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Oplage: 45/50.
Jaar: Niet bekend.
Conditie: In prima staat. Niet eerder ingelijst geweest.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-
Uitsluitend verzending.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-4-2018 à 19:15 |
Heure de fin | 30-4-2018 à 19:15 |