18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Grote,91x42 cm en vroege Piet Bulthuis,Gesigneerd en gedateerd 1934.In goede staat.Ex.verz.kst.
Woonde en werkte in Gouda, Den Haag, Kijkduin, Zierikzee, Middelburg.
Leerling van de Akademie v. B.K. te Den Haag (behaalde M.O. tekenen A
en B) o.l.v. Fr. Jansen en H. Meijer, boetseren o.l.v. B.M.A. Ingen
Housz (akte M.O. boetseren). Schilderde, aquarelleerde, tekende
(vooral pentekeningen) landschappen, stadsgezichten, zeeën, portretten
en stillevens. Ook houtgravures en houtsneden, is tevens bee ldhou
wer. Uitstekend beeldend kunstenaar, Heeft tekenles gegeven op de
Nutsscholen in Den Haag, de Rijks H.B.S. te Zierikzee en de Rijks
H.B.S. te Middelburg. (Bron: Scheen)
Expédition | |
Heure de début | 24-3-2014 à 9:46 |
Heure de fin | 31-3-2014 à 10:46 |