Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Aquarel van Piet van Boxel. Titel: Stilleven. Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd. Afmetingen voorstelling: H78,5 x b67,5 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde. Door inlijsting zitten op de voorzijde aan de boven (1 x) en onderkant (2x) 3 plekjes waar de verf af is (zie foto4 , 5 en 6). Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-6-2017 à 15:14 |
Heure de fin | 22-6-2017 à 21:14 |