Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Mooi schilderij in top conditie en mooi ingelijst 60 x 40 cm excl. lijst
Gesigneerd links boven en nogmaals aan de achterzijde, Titel: Paarse Clematis
Mei 1940 (achterzijde geschreven) Echtheid gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 18-6-2014 à 15:36 |
Heure de fin | 25-6-2014 à 15:36 |