Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Symfhonie in orange wit blauw (Africanen)
Olie op doek, gesigneerd linksboven en verso getiteld en geisgneerd
Afmetingen doek: 68cm x 81cm
Afmetingen lijst: 82cm x 95cm
Is ingelijst, kan zo aan de muur.
Een kijkje nemen kan altijd.
Zie ook mijn andere advertenties.
Over hemzelf:
Petrus Theodorus (Piet) van Wijngaerdt werd in 1873 in Amsterdam geboren. Hij woonde en werkte in Amsterdam, Abcoude, Parijs, Kortehoef, Katwijk en Haarlem. Hij was leerling van de Rijksacademie in Amsterdam en hij kreeg raadgevingen van G.H. Breitner. Hij schilderde in impressionistische trant landschappen, portretten en later veel bloemen.
Werk van Piet van Wijngaerdt is o.a. opgenomen in de collecties van het Stedelijk Museum Amsterdam, het Dordrechts Museum en het Frans Hals museum.
Expédition | |
Heure de début | 29-11-2015 à 15:18 |
Heure de fin | 10-12-2015 à 15:18 |