Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
A2028
Kunstenaar: Piet van Wijngaerdt
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Abcoude in winter
Gesigneerd: Linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 80 x 70 CM
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Expédition | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-12-2017 à 13:18 |
Heure de fin | 19-12-2017 à 20:28 |