Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Piet van Wijngaerdt- Rozen
Gesigneerd en gedateerd 1957
In uitstekende staat met heldere kleuren
hxb 36x30 cm (incl lijst)
Van Wijngaerdt was medeoprichter van de Bergense School. Een belangrijke kunststroming in de vorige eeuw.
Kan uiteraard worden opgehaald, maar ook worden verzonden.
Expédition | |
Heure de début | 7-3-2015 à 13:09 |
Heure de fin | 14-3-2015 à 13:09 |