Willem Sandberg - dossier numéroté 1982 (84/500) et 3 livres
Bram Bogart - Colored landscape
Peter de Ru - Portrait introverti
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Style | Expressionniste |
Sujet | Fleurs et Plantes |
Dimensions | 77 x 65 cm (h x l) |
incl. cadre | 95 x 85 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Petrus Theodorus ("Piet") van Wijngaerdt (Amsterdam, 1873 - Abcoude, 1964)
"Chrysanten in groen glas"
olieverf op doek
gesigneerd l.b. en gesigneerd en getiteld verso
ingelijst
formaat doek 77 x 65 cm.
formaat lijst: 95 x 85 cm.
werk en lijst in redelijke staat (lijst ontbreekt een klein stukje aan de bovenkant, doek op twee plaatsen dun, zichtbaar indien het werk tegen het licht gehouden wordt, niet indien opgehangen) zie svp de foto's voor een eigen oordeel
État | |
État | Raisonnable |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Lelystad, Les Pays-Bas |