Sachiko Imai - 'Femme au robe verte' - Lithographie signée - 122/200
Fon Klement - Boardsnede: Guirlande - 2000
Dirk de Herder - Tirage argentique géaltin : Le Jordaan
Liesbeth Peeters - Technique mixte sur papier, Sans titre - Encadré
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Zwartkrijt tekening. Ingelijst : ja,met glas en een houten lijst van 5 cm breed. Gesigneerd : ja. met Piet van Wijngaerdt l.o.met potlood. Tiel : nee. Afbeelding van een portret. Aan de bovenkant van de originele tekening zit een scheurtje. Maten : Blad 73 x 58 cm en beeld 51 x 40 cm.
Prijs is excl verzendkosten.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Harderwijk, Les Pays-Bas |