Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Mooi en orgineel werk . Het is een olieverf op doek in de afmetingen 60 bij 50 (doekmaat).
het werk verkeert in de orginele goede staat en zit in de orginele on
mlijsting. Het werk heeft nooit iets ondergaan. Het is goed gesigneerd en verso getiteld (zie fotos)
Verzending is mogelijk, maar afhalen in Zutphen heeft de voorkeur.
Expédition | |
Heure de début | 5-12-2016 à 14:19 |
Heure de fin | 10-12-2016 à 14:19 |