Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Ronald Boonacker - Paysage toscan III, Italie
Freek van den Berg - Sans titre
Ronald Boonacker - Paysage toscan I, Italie
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Dimensions | 80 x 68 cm (h x l) |
incl. cadre | 95 x 85 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig,
kleurrijk stilleven van Piet van Wijngaerdt.
Olieverf op doek, in de
verf gesigneerd Linksboven
Verso getiteld en nogmaals gesigneerd .
In originele lijst. Doek, spieraam en verf in zeer goede
conditie, lijst in goede conditie. Kunstwerk verdient een betere en mooiere omlijsting zodat het werk nog meer tot zijn recht kan komen
Afmetingen: +/- 80 cm x 68 cm
Afhalen of laten bezorgen is een pré ( bezorgen in overleg tegen kostprijs)
Verzenden is niet mogelijk vanwege de grootte van het kunstwerk
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Waddinxveen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Waddinxveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-2-2019 à 17:55 |
Heure de fin | 23-2-2019 à 21:45 |