18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1984 |
Technique | Acrylique |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 74 x 54 cm (h x l) |
incl. cadre | 103 x 83 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig, karakteristiek werk van de invloedrijke Limburgse kunstenaar Piet Vos. Acrylverf op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (’84). In nette houten lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie. Afkomstig uit de kunstcollectie van de Nederlandsche Middenstandsbank (NMB, later overgegaan in de ING).
Afmetingen: 103cm x 83cm (incl. lijst), 74cm x 54cm (binnen passe-partout)
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-2-2019 à 11:29 |
Heure de fin | 25-2-2019 à 19:35 |