Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
De zwaan, getransformeerd tot mysterieuze gedaantes, grote ets en zeefdruk combinatie van Pieter Alewijns op stevig handgeschept papier, met gedicht van Leonard Nolens. Oplage 116/150. Achterop handgesigneerd, 1993. In prima staat. Afm.: 65 x 51 cm. Verzending NL 10,- |Belgie 15,-
Expédition | |
Heure de début | 20-9-2014 à 16:06 |
Heure de fin | 25-9-2014 à 16:06 |