Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 29/100 linksonder.
Gesigneerd in de plaat rechtsonder.
Beeldmaat 20 x 26 cm. Bladmaat 27,5 x 33 cm. Losbladig.
P.A. Nijgh is geboren te Wormerveer in 1876 en overleden te Enschede in 1959.
Expédition | |