Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige zeefdruk van Pieter Bijwaard.
Het formaat is 65 x 50 cm. op dik geschept papier.
Gesigneerd en genummerd, oplage van 125 ex.
Nooit ingelijst geweest. In uitstekende conditie.
Expédition | |
Heure de début | 8-2-2015 à 20:55 |
Heure de fin | 13-2-2015 à 20:55 |