Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Offset |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 100 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Karakteristiek werk van Pieter Engels, uitgegeven door Prent 190. Offset op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’72-’73) en genummerd (7/190), in de druk volledig omschreven en nogmaals gesigneerd en gedateerd. In redelijke conditie; aan de randen van het blad zitten kreukjes (vooral bovenaan) en hier en daar een klein scheurtje. Strak ingelijst met passe-partout is het werk prima toonbaar.
Afmetingen: 100cm x 65cm
État | |||||||||
État | Raisonnable | ||||||||
Aan de randen van het blad zitten kreukjes (vooral bovenaan) en hier en daar een klein scheurtje. Strak ingelijst met passe-partout is het werk prima toonbaar. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.