Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Offset |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 100 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Karakteristiek werk van Pieter Engels, uitgegeven door Prent 190. Offset op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’72-’73) en genummerd (43/190), in de druk getiteld. In goede conditie; enkel wat kleine kreukjes.
Afmetingen: 100cm x 65cm
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Enkel wat kleine kreukjes | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-10-2021 à 17:46 |
Heure de fin | 22-10-2021 à 20:00 |