Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Offset |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 91 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Karakteristiek werk van Pieter Engels, uitgegeven door Prent 190. Offset op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’72-’73) en genummerd (7/190), in de druk getiteld en beschreven. In redelijke conditie; boven aan de rand van het blad zit een kreuk en rechtsboven is de rand vlekkerig. Strak ingelijst met passe-partout is het werk goed toonbaar.
Afmetingen: 91cm x 65cm
État | |||||||||
État | Raisonnable | ||||||||
Boven aan de rand van het blad zit een kreuk en rechtsboven is de rand vlekkerig. Strak ingelijst met passe-partout is het werk goed toonbaar. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-10-2021 à 13:52 |
Heure de fin | 29-4-2022 à 22:29 |