Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Een met de hand ingekleurde ets van de Nederlandse kunstenaar Pieter Holstein (1934).
Handgesigneerd en genummerd met potlood.
Gemaakt in een oplage van 20 exemplaren. Dit is nr 3.
De ets is niet ingelijst; heeft wel een passe-partout en een kartonnen achterplaat.
Afmetingen: Passe-partout: 60 x 85 cm. Blad, 50 x 65 cm. Beeld: 44 x 36 cm.
Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Pieter Holstein (Enschede, 4 mei 1934) is een Nederlands tekenaar, kunstschilder en graficus.
Opleiding: Cooper Union Art School in New York (1954-1957).
Zijn werk wordt gerekend tot ‘De Nieuwe figuratie’, de aan de Pop-Art verwante schilderstijl in België en Nederland van de jaren ‘60 en ‘70.
Zijn ingekleurde etsen in een pseudo-onbeholpen lijnvoering, hebben vaak een absurdistische voorstelling en geven met behulp van tekst en beeld ironisch commentaar op de kunst en de waarneming.
Holstein had zijn ateliers lange tijd in New York en Amsterdam. Nu woont hij afwisselend in Amsterdam en in Frankrijk.
Titel: “271”.
Kunstenaar: Pieter Holstein.
Techniek: Ingekleurde ets op geschept papier.
Jaartal: Onbekend, ca 1970.
Ingelijst: Nee.
Gesigneerd: Linksonder.
Oplage: 20 exemplaren. Dit is nr 3. Staat met potlood geschreven rechtsonder.
Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Expédition | |
Heure de début | 25-8-2016 à 14:28 |
Heure de fin | 8-9-2016 à 21:28 |