Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Médaille |
Sujet | Figures |
Dimensions | 16 x 14 x 3.5 cm (h x l x p) |
Poids | 1806 grammes |
Signé | Signé à la main |
De Erepenning van het NMF: een zeldzame onderscheiding De Erepenning van het NMF wordt bij hoge uitzondering door het NMF uitgereikt aan personen die zich op bijzondere wijze verdienstelijk hebben gemaakt voor het Muziekinstrumenten Fonds. De laatste maal dat de penning werd uitgereikt was in 2005. Toen kreeg journalist Hans van den Boom de penning overhandigd. Daarvoor ontvingen ondermeer de dirigent Anton Kersjes, oud-minister Koos Andriessen, kunstenaar Kees Verkade, dirigent Ton Koopman en maecenas Joop van den Ende de penning. De bronzen Erepenning van het NMF is gemaakt door Pieter Moerenhout. Behalve kunstenaar is hij ook oprichter van het NMF. De penning stelt een spelende cellist voor en is gesigneerd door violist Theo Olof, voorzitter van het Comité van Aanbeveling van het NMF.
Herkomst: privécollectie
Administratieve code:
QQFM
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-3-2019 à 13:45 |
Heure de fin | 17-3-2019 à 21:56 |