Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Nu |
Dimensions | 62 x 46 cm (h x l) |
incl. cadre | 81 x 62 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 180 |
Titel : Song of Songs
Ontwerp + lithografie : Poen de Wijs
Steendrukkerij : Ernst Hanke
Jaar : 1987
Oplage : 180
Gedrukt van 2 stenen
“Song of Songs”, het Hooglied uit de Bijbel, behoort tot een cyclus van 12 schilderijen. Het Hooglied beschrijft de erotische liefde in een bloemrijke taal. Het vrouwelijke model is Marion van Nieuwpoort, die 35 jaar de partner is geweest van Poen de Wijs tot haar vroege dood in 2008. De mannelijke rol in deze serie is ingevuld door zijn vriend Peter Weekers, indertijd fluitist bij muziekgroep Flairck.
État | |||
État | Bon | ||
In goede gebruikte staat. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-10-2019 à 19:40 |
Heure de fin | 13-11-2019 à 20:25 |