Corneille - Fol été, litho (1958)
Corneille - 3 compositions aux lignes horizontales, technique mixte sur papier
Theo Wolvecamp - représentation abstraite encadrée - 1989
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
POPPE DAMAVE
OOSTERSE RUITER
ETS IN DE MAAT 13 X 13 CM
GESIGNEERD ONDER EN TITEL MAROKKO
GEKADERD I FRAAI LIJSTJE
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
COMBINEREN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK BIJ AANKOOP MEERDERE KUNSTWERKEN
Garantie:
Expédition | |