Jan van Eyk - Statue d'archer en bronze
Raymond Peynet - Litho. Titel, CHERIE, IL NE FAUT PAS AVOIR PEUR.
Cor de Wolff - Ruine - Vous êtes
Boston - Boston Vinyl, 33 1/2 RPM, LP, Album, Stéréo
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 1950 à 1979 |
Dimensions | 13 x 18 x 11 cm (h x l x p) |
Marqué | Non signé/Signature imprimée |
Het servies bestaat uit de volgende onderdelen:
1x Theepot
H 13 x B 18 x D 11 cm
De tuit van de pot is beschadigd.
1x Schenkkom
H 8,5 x B 16 x 14,5 cm
De rand mist een scherf.
6x Kopjes
H 6 x B 8 x 6 cm
Vier kopjes zijn beschadigd langs de rand en langs de voet.
9x Schotels
H 1,5 x B 11,5 x D 11,5 cm
4x Bekers
H 6,5 x B 6 x D 6 cm
De bekers zijn ruw langs de randen. Één beker mist een scherf uit het glazuur langs de rand, een andere beker is beschadigd aan de drie-poot.
3x Grote kandelaars
H 5,5 x B 11 x D 11 cm
Twee kandelaars zijn beschadigd langs de rand.
4x Kleine kandelaars
H 4 x B 7 x D 7 cm
Drie kandelaars zijn beschadigd langs de rand en missen scherven, waarvan eentje erg beschadigd is.
1x Suikervaatje
H 4 x B 11 x D 9,5 cm
Het vaatje is beschadigd langs de rand.
1x Roomflesje
H 5 x B 4 x D 4 cm
Is beschadigd aan de glazuurlaag lans de rand.
1x Schoteltje
H 2 x B 8 x D 8 cm
Voor alle onderdelen geldt, zoals ook toegelicht bij conditie hieronder, dat alle onderdelen gebruiksschade hebben, hier en daar beschadigd zijn en een beetje vuil zijn.
Administratieve code:
QQLC
État | |
État | Raisonnable |
Bijna elk onderdeel heeft wel een kleine beschadiging (kras, gechipped, etc.) en is goed gebruikte staat. Niet elk onderdeel is schoon. Bijzonderheden per onderdeel worden beschreven in de omschrijving hierboven. | |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-4-2019 à 15:05 |
Heure de fin | 22-4-2019 à 21:15 |