Gaston Quidousse - Cygnes sur la rivière
Jean Ruiter - Photo, Accident sur le chemin d'Alanya - Encadrée
Anton Rooskens - lithographier; compositions - 1967
Jan Cremer - Sérigraphie : Composition à trois personnages - 1974
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Rafael Tur Costa
Titel: Abstracte Compositie II
Lithografie, gesigneerd. Genummerd 238/500
Afmeting blad: 14 x 13,5 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Expédition | |
Heure de début | 11-2-2017 à 15:32 |
Heure de fin | 17-2-2017 à 17:32 |