Piet Schopping - Outsider Art - grande acrylique sur toile - portrait de femme - signée
Non signé ou signature illisible - vers Scholten
Jos Rovers - GRANDE nature morte fleurs dans un vase peinte en 1950 - signée
Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Unieke tekening van Raoul Hynckes uit de jaren twintig, geheel in de sfeer van het Magisch Realisme .
Denk aan Willink's Zeppelin van een aantal jaren later ! ( 1933 )
‘ Luchtballon ‘
Zwart krijt op papier
15 x 10,5 cm
Op verso certificaat
In goede staat
Tekeningen heeft Hynckes zelf nooit geëxposeerd, en deel van zijn werk op papier is daarom een tijd lang onbekend gebleven.
Zes jaar na zijn dood , in 1979, wordt in zijn atelier een koffer met tekeningen gevonden waarvan een gedeelte bij kunsthandel E.J. van Wisselingh & Co in Amsterdam terecht komt .
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-6-2017 à 19:39 |
Heure de fin | 24-6-2017 à 19:39 |