Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
R.J. Visscher (1904-1973) studeerde aan de academie voor B.K. te Rotterdam en was leerling van de Académie la Grande Chaumière te Parijs.
Woonde en werkte in Rotterdam en vanaf 1939 in Den Haag.
Maakte reizen naar Frankrijk, Zwitserland, Engeland, India, Ceylon en Egypte.
Schilderde, tekende, aquarelleerde en maakte gouaches in een aanvankelijk figuratieve stijl en na 1962 abstract.
Was lid van de Rotterdamse Kunststichting en van De Kring te Delft.
Dit doek is prachtig groot en realistisch in originele lijst. Afmeting 64 x 126, het werk heeft een paar uiterst lichte en niet storende beschadigingen.
Gemaakt in 1948. Olieverf op doek.
Geen verzending buiten de EU i.v.m. afmetingen of u regelt zelf een vervoerder. Kosten ongeveer € 100.00
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Deurne, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | DEURNE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-7-2017 à 18:51 |
Heure de fin | 27-7-2017 à 18:51 |