Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzonder fraai werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar. De oorspronkelijke tekeningen, in meerdere tinten krijt, zijn portretten van bestaande vrouwen en dus geen fantasiefiguren.
Kunstenaar: Riccardo Benvenuti. (Italië 1939)
Titel: La Signora. Betoverend mooi.
Materiaal: Mooie Lithografie op zwaar Bütten papier.
Afmetingen blad; 71 x 50 cm.
Afmetingen beeld: 61 x 41 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood.
Oplage: 14/125.
Jaar: 2017. (Het oorspronkelijke werk kan ouder zijn)
Conditie: in uitstekende staat.
Verzending: Door Post.NL met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Expédition | |
Le lot se trouve à | Den Haag, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-3-2018 à 12:33 |
Heure de fin | 30-3-2018 à 20:33 |