Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1976 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 60 x 53 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Een ets uit 1976 van de Nederlandse kunstenaar Rien van den Brink (1923-2013), getiteld 'Drie-Kwart'. De kunstenaar maakte, toen hij 52 jaar werd, 52 werken onder de titel 'Drie-Kwart'. Hij koos voor deze titel, omdat hij dacht dat zijn leven er, op 52-jarige leeftijd, voor driekwart op zat.
-Gesigneerd, getiteld en genummerd met potlood. Nr. 134 van 150 exemplaren.
-Afmetingen: Blad, 60 x 53 cm. Beeld / ets, 36,5 x 31 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’. Het blad heeft, in de marge, buiten beeld, kreuk en vlekken. Na inlijsting zal dit niet meer te zien zijn.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de kunstenaar:
Marinus (‘Rien’) van den Brink, geboren 17-02-1923 in Oosterhout (Noord-Brabant) en overleden 24-11-2013 in Eersel, schilder, tekenaar en glasschilder.
-Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten St Joost (Breda).
-Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 163 ; Jacobs 1993.
Afhandeling:
-De ets kan afgehaald worden in Amsterdam.
-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
De ets is in goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’. Het blad heeft, in de marge, buiten beeld, kreuk en vlekken. Na inlijsting zal dit niet meer te zien zijn. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-12-2021 à 12:54 |
Heure de fin | 17-12-2021 à 8:57 |